Programok

Műsornaptár

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12


október 24. kedd
06:00 Stréberek és Rémek 1. #28
06:12 Stréberek és Rémek 1. #29
06:24 Stréberek és Rémek 1. #30
06:36 Mormota mesterek 2. #17
06:48 Mormota mesterek 2. #18
07:00 Chuck megoldja 1. #5
07:25 Gatyás bagázs 1. #13
07:50 Oscar oázisa 1. #35
08:00 Táncakamédia 1. #19
08:25 Táncakamédia 1. #20
08:50 A Degrassi gimi 12. #10
09:15 A Degrassi gimi 12. #11
09:40 Maggie és Bianca – Divatból jeles 2. #10
10:10 The Avatars 2. #12
10:40 Ghost Rockers 1. #50 - Utolsó esély
11:00 Zip Zip 1. #51 - A rém-álomtakaró
11:12 Zip Zip 1. #52 - Samantha
11:24 Zip Zip 1. #1 - Pápá fürdés
11:36 Zip Zip 1. #2 - Farok probléma
11:48 Zip Zip 1. #3 - Washington elszabadult
12:00 Stréberek és Rémek 1. #31
12:12 Stréberek és Rémek 1. #32
12:24 Stréberek és Rémek 1. #33
12:36 Mormota mesterek 2. #19
12:48 Mormota mesterek 2. #20
13:00 Chuck megoldja 1. #6
13:25 Gatyás bagázs 1. #14
13:50 Oscar oázisa 1. #36
14:00 Bernard
14:30 Super 4 1. #47
14:43 Super 4 1. #48
14:56 Fura suli 2. #11 - Feltűnően eltüntem
15:20 Invizimals 1. #11
15:45 Loopolva 1. #11 - Port félelem
16:10 Matt Hatter krónikák 3. #11
16:35 Simon's Cat
17:00 Stréberek és Rémek 1. #34
17:12 Stréberek és Rémek 1. #35
17:24 Stréberek és Rémek 1. #36
17:36 Mormota mesterek 2. #21
17:48 Mormota mesterek 2. #22
18:00 Chuck megoldja 1. #7
18:25 Gatyás bagázs 1. #15
18:50 Oscar oázisa 1. #37
19:00 Szörfsuli 3. #17
19:30 Maggie és Bianca – Divatból jeles 2. #11
19:55 Táncakamédia 1. #21
20:20 Táncakamédia 1. #22
20:45 The Avatars 2. #13
21:10 Ghost Rockers 1. #51 - Újra együtt
21:30 A Degrassi gimi 12. #12
21:55 A Degrassi gimi 12. #13
22:20 Lányok kontra fiúk 1. #2
22:45 Gaming Show 1. #1 - Játék a garázsból
23:10 Chima legendái 2. #3
23:35 Hero Factory 1. #2 - Mag krízis
00:00 Fura suli 1. #12 - Mázli-lány
00:30 Zip Zip 1. #49 - Kutyának lenni a legjobb
00:45 Zip Zip 1. #50 - Eugenie repül
01:00 Matt Hatter krónikák 4. #12 - A MINDENT LÁTÓ SZEM
01:30 Ghost Rockers 1. #49 - Száműzve
01:45 Ghost Rockers 1. #50 - Utolsó esély
02:00 Fura suli 1. #12 - Mázli-lány
02:30 Zip Zip 1. #49 - Kutyának lenni a legjobb
02:45 Zip Zip 1. #50 - Eugenie repül
03:00 Matt Hatter krónikák 4. #12 - A MINDENT LÁTÓ SZEM
03:30 Ghost Rockers 1. #49 - Száműzve
03:45 Ghost Rockers 1. #50 - Utolsó esély
04:00 Fura suli 1. #12 - Mázli-lány
04:30 Zip Zip 1. #49 - Kutyának lenni a legjobb
04:45 Zip Zip 1. #50 - Eugenie repül
05:00 Matt Hatter krónikák 4. #12 - A MINDENT LÁTÓ SZEM
05:30 Ghost Rockers 1. #49 - Száműzve
05:45 Ghost Rockers 1. #50 - Utolsó esély
 
október 25. szerda
06:00 Stréberek és Rémek 1. #31
06:12 Stréberek és Rémek 1. #32
06:24 Stréberek és Rémek 1. #33
06:36 Mormota mesterek 2. #19
06:48 Mormota mesterek 2. #20
07:00 Chuck megoldja 1. #6
07:25 Gatyás bagázs 1. #14
07:50 Oscar oázisa 1. #36
08:00 Táncakamédia 1. #21
08:25 Táncakamédia 1. #22
08:50 A Degrassi gimi 12. #12
09:15 A Degrassi gimi 12. #13
09:40 Maggie és Bianca – Divatból jeles 2. #11
10:10 The Avatars 2. #13
10:40 Ghost Rockers 1. #51 - Újra együtt
11:00 Zip Zip 1. #4 - Beépült betolakodók
11:12 Zip Zip 1. #5 - Cukorfalat
11:24 Zip Zip 1. #6 - Földalatti búvóhely
11:36 Zip Zip 1. #7 - Házi robot
11:48 Zip Zip 1. #8 - Állati buli
12:00 Stréberek és Rémek 1. #34
12:12 Stréberek és Rémek 1. #35
12:24 Stréberek és Rémek 1. #36
12:36 Mormota mesterek 2. #21
12:48 Mormota mesterek 2. #22
13:00 Chuck megoldja 1. #7
13:25 Gatyás bagázs 1. #15
13:50 Oscar oázisa 1. #37
14:00 Bernard
14:30 Super 4 1. #49
14:43 Super 4 1. #50
14:56 Fura suli 2. #12 - Muzik Cak-Cak
15:20 Invizimals 1. #12
15:45 Loopolva 1. #12 - Baba Papa
16:10 Matt Hatter krónikák 3. #12
16:35 Simon's Cat
17:00 Stréberek és Rémek 1. #37
17:12 Stréberek és Rémek 1. #38
17:24 Stréberek és Rémek 1. #39
17:36 Mormota mesterek 2. #23
17:48 Mormota mesterek 2. #24
18:00 Chuck megoldja 1. #8
18:25 Gatyás bagázs 1. #16
18:50 Oscar oázisa 1. #38
19:00 Szörfsuli 3. #18
19:30 Maggie és Bianca – Divatból jeles 2. #12
19:55 Táncakamédia 1. #23
20:20 Táncakamédia 1. #24
20:45 The Avatars 2. #14
21:10 Ghost Rockers 1. #52 - A levél
21:30 A Degrassi gimi 12. #14
21:55 A Degrassi gimi 12. #15
22:20 Lányok kontra fiúk 1. #3
22:45 Gaming Show 1. #2 - Sárga kód
23:10 Chima legendái 2. #4
23:35 Hero Factory 1. #3 - Belső ellenség
00:00 Fura suli 1. #13 - Tancsi kedvence
00:30 Zip Zip 1. #51 - A rém-álomtakaró
00:45 Zip Zip 1. #52 - Samantha
01:00 Matt Hatter krónikák 4. #13 - A KÁOSZ ÉRME
01:30 Ghost Rockers 1. #51 - Újra együtt
01:45 Ghost Rockers 1. #52 - A levél
02:00 Fura suli 1. #13 - Tancsi kedvence
02:30 Zip Zip 1. #51 - A rém-álomtakaró
02:45 Zip Zip 1. #52 - Samantha
03:00 Matt Hatter krónikák 4. #13 - A KÁOSZ ÉRME
03:30 Ghost Rockers 1. #51 - Újra együtt
03:45 Ghost Rockers 1. #52 - A levél
04:00 Fura suli 1. #13 - Tancsi kedvence
04:30 Zip Zip 1. #51 - A rém-álomtakaró
04:45 Zip Zip 1. #52 - Samantha
05:00 Matt Hatter krónikák 4. #13 - A KÁOSZ ÉRME
05:30 Ghost Rockers 1. #51 - Újra együtt
05:45 Ghost Rockers 1. #52 - A levél
 
október 26. csütörtök
06:00 Stréberek és Rémek 1. #34
06:12 Stréberek és Rémek 1. #35
06:24 Stréberek és Rémek 1. #36
06:36 Mormota mesterek 2. #21
06:48 Mormota mesterek 2. #22
07:00 Chuck megoldja 1. #7
07:25 Gatyás bagázs 1. #15
07:50 Oscar oázisa 1. #37
08:00 Táncakamédia 1. #23
08:25 Táncakamédia 1. #24
08:50 A Degrassi gimi 12. #14
09:15 A Degrassi gimi 12. #15
09:40 Maggie és Bianca – Divatból jeles 2. #12
10:10 The Avatars 2. #14
10:40 Ghost Rockers 1. #52 - A levél
11:00 Zip Zip 1. #9 - Végtelen hajsza
11:12 Zip Zip 1. #10 - Zivatar
11:24 Zip Zip 1. #11 - Sam illatfelhője
11:36 Zip Zip 1. #12 - Ki az ágyból!
11:48 Zip Zip 1. #13 - Filmmánia
12:00 Stréberek és Rémek 1. #37
12:12 Stréberek és Rémek 1. #38
12:24 Stréberek és Rémek 1. #39
12:36 Mormota mesterek 2. #23
12:48 Mormota mesterek 2. #24
13:00 Chuck megoldja 1. #8
13:25 Gatyás bagázs 1. #16
13:50 Oscar oázisa 1. #38
14:00 Bernard
14:30 Super 4 1. #51
14:43 Super 4 1. #52
14:56 Fura suli 2. #13 - Járat a fejbe
15:20 Invizimals 1. #13
15:45 Loopolva 1. #13 - 11 perc hirnév
16:10 Matt Hatter krónikák 3. #13
16:35 Simon's Cat
17:00 Stréberek és Rémek 1. #40
17:12 Stréberek és Rémek 1. #41
17:24 Stréberek és Rémek 1. #42
17:36 Mormota mesterek 2. #25
17:48 Mormota mesterek 2. #26
18:00 Chuck megoldja 1. #9
18:25 Gatyás bagázs 1. #17
18:50 Oscar oázisa 1. #39
19:00 Szörfsuli 3. #19
19:30 Maggie és Bianca – Divatból jeles 2. #13
19:55 Táncakamédia 1. #25
20:20 Táncakamédia 1. #26
20:45 The Avatars 2. #15
21:10 Ghost Rockers 1. #53 - Finálé
21:30 A Degrassi gimi 12. #16
21:55 A Degrassi gimi 12. #17
22:20 Lányok kontra fiúk 1. #4
22:45 Gaming Show 1. #3 - A Gimmick
23:10 Chima legendái 2. #5
23:35 Hero Factory 1. #4 - Van Nebula
00:00 Maggie és Bianca – Divatból jeles 1. #1
00:30 Oscar oázisa 1. #1
00:40 Oscar oázisa 1. #2
00:50 Oscar oázisa 1. #3
01:00 The Avatars 1. #1
01:30 The Avatars 1. #2
02:00 Maggie és Bianca – Divatból jeles 1. #1
02:30 Oscar oázisa 1. #1
02:40 Oscar oázisa 1. #2
02:50 Oscar oázisa 1. #3
03:00 The Avatars 1. #1
03:30 The Avatars 1. #2
04:00 Maggie és Bianca – Divatból jeles 1. #1
04:30 Oscar oázisa 1. #1
04:40 Oscar oázisa 1. #2
04:50 Oscar oázisa 1. #3
05:00 The Avatars 1. #1
05:30 The Avatars 1. #2